Dotační program města pro rok 2018

 

Již druhým rokem vyhlašuje Rada města Červený Kostelec dotační program na podporu veřejně prospěšných aktivit, celoročních činností a projektů – akcí. V námi schváleném dotačním programu bude připraveno pro žadatele o 200 000 Kč více než v roce 2017 a to 2,6 mil. Kč. Program je určen pro fyzické a právnické osoby (jejichž hlavní činností není podnikání), jako jsou např. spolky, se sídlem a nově i působností v Červeném Kostelci.

Termín odevzdání žádostí pro první výzvu na celoroční činnost a projekty – akce bude od 1. prosince 2017 do 15. ledna 2018. Žádosti a podmínky dotačního programu jsou k dispozici na webových stránkách města mezi významnými dokumenty nebo k vyzvednutí na pokladně MěÚ (dveře č. 2).

Druhá výzva pro podání žádostí na projekty - akce bude od 1. května do 31. května 2018.

Rada, popř. zastupitelstvo města žádosti posoudí na základě kritérií a přidělí dotace, ke kterým bude zpětně vyžadovat vyúčtování.

V případě dotazů k dotačnímu programu nás kontaktujte na tel. čísle 491 467 524 nebo na adrese: zachovska@mestock.cz. Věříme, že tento dotační program vám pomůže ve vaší veřejně prospěšné činnosti.

Jiřina Zachovská a Rostislav Petrák

 

 Logo a znak vhodný k propagaci naleznete v přílohách: