Hlášení rozhlasu z 5. 9. 2018

Volnočasový sportovní kroužek - Děti na startu - zaměřený na rozvoj gymnastiky, atletiky a míčových her zahájí svou činnost - ve lhotecké tělocvičně dne 12.září. Každé úterý od 14-15 hodin zde uvítáme děti ve věku 4-6 let a od 15-16 hodin děti ve věku 7-9 let. Na shledanou se těší lektorka Sylva Mudrochová. Více informací na internetových stránkách Volejbalu Červený Kostelec.

 

Městské kulturní středisko Vás srdečně zve na Slavnostní otevření Pohádkového sklepení v Domku Boženy Němcové v Červeném Kostelci již tuto neděli 9. září. Od 14:00 hodin máte možnost navštívit dětské dílničky, od 15:00 nám Loutkové divadlo Kozlík z Hradce Králové zahraje pohádku O perníkové chaloupce a od 15:45 pak nejmenší z nás mohou navštívit nové pohádkové sklepení. Vstupné na akci je zdarma. Více info rma cí on-line na www .mksck.cz

 

Dále vás Městské kulturní středisko informuje, že pro vás na rok 2018-2019 otevírá tyto kurzy:

Taneční kurz pro mládež, kurz společenského tance pro dospělé - začátečníci a mírně pokročilí, kurz angličtiny- začátečníci, mírně pokročilí  a pokročilí, kurz kalanetiky,  kurz  TAI­-ČI, HADÁŘEK a mažoretky MERIAN .

Více informací v Informačním centru v Červeném Kostelci nebo on-line na www.mksck.cz a www .123vstupenky.cz.