Hlášení rozhlasu ze 7. 11. 2018

Městské kulturní středisko si vás dovoluje pozvat v rámci loutkářského festivalu na krásnou loutkovou pohádku od Jirky Polehňi  "Neposlušná kůzlátka".  Loutková pohádka se odehraje v sobotu 10. listopadu od 15:00 hodin v kině Luník. Zvýhodněné permanentky na celý festival můžete zakoupit v předprodeji v Informačním centru Červený Kostelec nebo na pokladně kina Luník.

 Dále vás zveme na pohádku Metropolitního divadla z Prahy "Ať žijí strašidla", která se odehraje v neděli 11. listopadu od 15:00 hodin v Divadle J. K. Tyla. Předprodej vstupenek probíhá v Informačním centru Červený Kostelec, nebo online na www.mksck.cz a www.123vstupenky.cz.

 Městské kulturní středisko informuje: od 1. listopadu je možné v Cestovním a informačním centru Červený Kostelec potvrdit rezervaci svých současných míst v rámci abonentního cyklu na předplatné v roce 2019 v Divadle J. K. Tyla, a to do soboty 17. listopadu 2018. V tomto období je možné zakoupit i neobsazená místa v roce 2018. Po tomto termínu uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům.

Informujeme občany o prodloužení sběru bioodpadu na čistírně odpadních vod do 16. 11. 2018