Samolepky na popelnice a kontejnery budou bohužel později

V lednovém vydání Červenokosteleckého zpravodaje v článku Změny v odpadovém hospodářství města s počátkem roku 2019 jste byli informováni, že po zaplacení poplatku za odpad pro rok 2019 v pokladně městského úřadu obdržíte zdarma kromě známky příslušné barvy podle zvolené četnosti svozu nádoby a svozového kalendáře odpadů na rok 2019 také samolepku v černé barvě k vylepení na popelnici nebo kontejner, upozorňující na to, co vše do těchto nádob nepatří, co lze s trochou snahy dále vytřídit.

Bohužel tyto nálepky budou k dispozici až o něco později, a to v první polovině února 2019, a ne již od začátku roku, jak bylo původně v plánu.

Uvedené nálepky městu totiž přislíbila dodat firma EKO-KOM, a. s., se kterou město má již mnohaletou spolupráci týkající se třídění odpadů, což se zatím nestalo z důvodů problémů při výrobě a tisku těchto nálepek.

Za uvedenou situaci se omlouváme. Jakmile městu budou nálepky dodány, budou vám k dispozici v pokladně městského úřadu. O tom budete informováni. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Soubory ke stažení

samolepka - černé popelnice.pdf 276 KB Stáhnout