Hlášení do městského rozhlasu 16. 10. 2019

Městský úřad Červený Kostelec informuje, že je možné osobně v kanceláři odboru výstavby a životního prostředí uzavřít smlouvu o výpůjčce a následném darování zahradního kompostéru. Pro zájemce o kompostér z roku 2018 bude probíhat uzavírání smluv jen do konce října. Bližší informace jsou k dispozici na webu města Červený Kostelec.

Městské kulturní středisko vás srdečně zve na výbornou inscenaci Divadelního spolku Vrchlický Jaroměř "Lakomec", která se odehraje v Divadle J. K. Tyla již tento pátek 18. října od 19:00 hodin . Inscenace vyhrála letošní divadelní přehlídku a sklidila i nebývalý divácký ohlas. Předprodej vstupenek probíhá v Informačním centru Červený Kost elec nebo online na www.mksck .cz.

 Dále vás zveme do městské výstavní síně na členskou výstavu s názvem "Fotografie 2019" , kterou pořádá Fotoklub při MKS Červený Kost elec. Vernisáž výstavy proběhne v pátek 18. října od 17:00 hodin. Výstava potrvá do neděle 27. října.

 Dále vás Městské kulturní středisko vás zve na oblíbený dětský filmový festival, který se koná od 21. do 25. října v červenokosteleckém kině Luník. Zvýhodněné slosovatelné permanentky o věcné ceny jsou k zakoupení v Informačním centru v Červeném Kostelci nebo na pokladně kina Luník.