Hlášení rozhlasu z 30. 10. 2018

Městské kulturní středisko a OS NA TAHU vás srdečně zvou na divadelní představení polských kolegů, kteří k nám přivezou inscenaci "KUŘÁTKO". Příběh o zvířecím světě, který však poukazuje na velice vážný problém mezi lidmi se odehraje v Divadle J. K. Tyla již tuto sobotu 2. listopadu od 19:00 hodin. Vstupné na toto představení je zdarma a při představení bude zajištěn překlad.

Dále vás zveme do městské výstavní síně na výstavu s názvem "Lombok - Zapomenutý ráj světa". Jejím autorem je mladý cestovatel a parkourista Lukáš Kulda, který se vydal do indonéských tamních škol učit děti. Výstava se skládá z několika částí, a kromě nádherných fotografií budete například moci ochutnat místní dobroty, či napsat vzkaz pro děti. Celá akce bude zahájena vernisáží v sobotu 2.listopadu od 17:00 hodin ve výstavní síni. Na akci si budete moci zakoupit fotografie jejichž výtěžek půjde na podporu tamních škol a dětí.

Ochotníci Olešnice srdečně zvou na derniéru hry Roudenka. Již tuto sobotu 2. listopadu od 18 hodin v Grafoklubu v Červeném Kostelci.