Hlášení rozhlasu z 13. 11. 2018

Skupina Nanovor a Městský dechový orchestr ve spolupráci s MKS Vás zvou na výroční koncert 35 let skupiny Nanovor, která se bude odehrávat v Machkově sále v Sokolovně v Červeném Kostelci. V pátek 22. 11. od 18 hodin Vám zahrají kapely Tortharry, Meteor, Nanovo a Nanovor). V sobotu od 18 hodin se můžete těšit na společný projekt skupiny Nanovor  a Městského dechového orchestru. Sál po oba dny otevřen od 17 hodin. Vstupné na místě, jednodenní 200 Kč, víkendová 300 Kč. Těšíme se na vás.

Městské kulturní středisko vás v rámci loutkářského festivalu srdečně zve na krásnou loutkovou pohádku "Kašpárek v Sokole aneb pojďme cvičit", která se odehraje v sobotu 16. listopadu od 15:00 hodin v kině Luník. Vstupenky můžete zakoupit v IC Červený Kostelec nebo na pokladně kina Luník.

 Dále vás v neděli 17. listopadu od 18:00 hodin zveme do místní sokolovny na Věneček Tanečního kurzu pro dospělé. K tanci a poslechu hraje Relaxband pod vedením Jana Drejsla.

 Město Červený Kostelec ve spolupráci s Městským kulturním střediskem vás zvou na OSLAVY 30 LET DEMOKRACIE A SVOBODY V ČERVENÉM KOSTELCI.

Ve středu 13. 11. přijďte od 18:00 hodin na besedu do Knihovny Břetislava Kafky zavzpomínat na revoluční dění s představiteli Sdružení TGM. V neděli 17.11. se uskuteční v Divadle J. K. Tyla od 18:00 hodin slavnostní koncert Městského dechového orchestru s názvem Pravda a láska zvítězí.  Dále v úterý 19. 11. od 17:00 hodin proběhne u Pomníku padlých Mše svatá vedená biskupem Václavem Malým a od 18:30 vás srdečně zveme do Divadla J. K. Tyla na besedu s Václavem Malým a Milanem Hruškou  o listopadových událostech, . Beseda bude proložena koncertem folkové skupiny EPYDEMIE. Přijďte společně oslavit důležité výročí v našich dějinách. Vstupenky můžete zakoupit v Informačním centru Červený Kostelec, online na www.mksck.cz nebo přímo na pokladně Divadla J. K. Tyla.