Hlášení rozhlasu 22. 7. 2020

Kino Luník Červený Kostelec vás zve již zítra 23. července od 20:00 hodin na obnovenou premiéru po 20 letech "Samotáři". V sobotu 25. července vás zveme do kina Luník od 17:30 na animovaný rodinný film "Vzhůru za sny" a od 20:00 hodin na životopisný film "Havel". Předprodej vstupenek probíhá online na www.kinolunik.cz nebo hodinu před začátkem filmového představení.

 

Městské kulturní středisko vás srdečně zve na pohádku „Žabí princ a Myšistroj", která se odehraje v rámci pohádkového léta již tuto sobotu 25. července od 16.00 hodin na zahradě za Domkem Boženy Němcové. Vstupné na pohádku je dobrovolné.

Dále vás zveme v sobotu 25. července od 17:30 hodin do Domku Boženy Němcové na podvečerní komentovanou prohlídku sezónní výstavy "Josef Němec a jeho svět". Za doprovodu dobově oblečeného průvodce poodhalíme několik pašeráckých tajemství. Více informací naleznete na

w ww.mksck.cz

 

Městské kulturní středisko vás srdečně zve na promenádní koncert folkové kapely z Hronova "Chvíle", který se uskuteční v neděli 26. července od 10:00 v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla. V případě nepříznivého počasí se koncert nekoná.