Červený Kostelec má chytrý zpravodaj!

Červený Kostelec má chytrý zpravodaj!

Přicházíme s lepší podobou prohlížení Červenokosteleckého zpravodaje. V chytrém zpravodaji jsou aktivní všechny odkazy na internetové stránky, na uvedená tel. čísla lze přímo zavolat, na emailové adresy ihned napsat. 

Všechny tyto prvky jsou zakomponovány do úhledného vizuálního zpracování. Řešení je uživatelský velmi příjemné a dává možnost ve zpravodaji listovat jako v tištěné podobě. Mezi další funkce chytrého zpravodaje jednoznačně patří možnost volně vyhledávat konkrétní články nebo slovní spojení. Tímto krokem si čtenář snadno a rychle najde informace, které zrovna potřebuje a pouhým kliknutím je přesunut na stránku, kde se informace nachází. 

Jak funguje chytrý zpravodaj?

Jedná se o interaktivní vizualizaci našeho Červenokosteleckého zpravodaje. Chytrý zpravodaj je součástí Mobilního rozhlasu města Červený Kostelec. Proto doporučujeme stáhnout aplikaci Mobilní rozhlas na Google play nebo na App store. Ve chvíli, kdy budete mít aplikaci v mobilu, tak se zaregistrujete a budete mít přístup ke všem novinkám. Například každý měsíc obdržíte online vydání Červenokosteleckého zpravodaje.

Jestliže nejste příznivcem mobilního rozhraní, tak nezoufejte. Chytrý zpravodaj si můžete prohlédnout i na všech typech počítačů. Stačí navštívit webové stránky městského mobilního rozhlasu. Tam se nachází nově vytvořená karta Chytrý zpravodaj, kde naleznete aktuální vydání a archiv starších čísel. Jednou z dalších možností je navštívit webové stránky města. Součástí prezentace každého zpravodaje bude vytvořený odkaz, který vás přesměruje na požadované číslo chytrého zpravodaje.