Léto v Kladském pomezí a další nové články na webu ckzije.cz

Léto v Kladském pomezí je v plném proudu

Už jste stihli zažít vše z bohaté cestovatelské nabídky Kladského pomezí? Na své si u nás přijdou malí i velcí cestovatelé. Tak hurá na cesty! Celý článek naleznete na webu ckzije.cz.

Prázdninové novinky na hradech a zámcích

Červenec a srpen jsou měsíce, kdy hrady a zámky navštěvuje nejvíce návštěvníků – milovníci historie, kteří neváhají absolvovat i několik prohlídkových okruhů za den, nadšenci, kteří vyhledávají noční, kostýmované či specializované prohlídky, příznivci koncertů, divadelních představení, jarmarků a slavností. Celý článek naleznete na webu ckzije.cz

Městský dechový orchestr - 10. 7. 2021 (fotogalerie)

Městský dechový orchestr se svými sólisty – Lenkou Lautschovou, Pavlem Tomkem a Markétou Havlovou pod taktovkou Hany Řezníčkové Kukulové vytvořil pod Červenokosteleckým nebem výbornou atmosféru. Celý článek s fotogalerií nalezntete na webu ckzije.cz.

Festival zážitků v Domku Boženy Němcové - 10. 7. 2021 (fotogalerie)

V Domku Boženy Němcové se již druhý víkend konal festival zážitků, který se nyní zaměřil na tématiku spojenou se šitím lidových krojů. Ukázku své práce přijela představit paní krejčová Eva Tatoušková. Celý článek naleznete s fotogalerií naleznete na webu ckzije.cz.