V zářijovém vydání Červenokosteleckého zpravodaje se nedopatřením otiskla dvě chybná data!

Vážení čtenáři,
v zářijovém vydání zpravodaje se nachází dvě chybná data. Tato chyba bohužel vznikla z mé nedbalosti, a proto přijměte prosím moji omluvu. Bohužel v době zjištění byl zpravodaj připraven k distribuci, tak už nešlo této nepříjemnosti zabránit. Správná data těchto dvou akcí naleznete na webu ckzije.cz, nebo pod tímto sdělením.

Petr Hůlek, šéfredaktor Červenokosteleckého zpravodaje

7. celostátní sraz koloběžkářů

Od středy 8. 9. do neděle 12. 9. 2021
Místo konání: Kemp Brodský

Stále se rozrůstající skupina vyznavačů koloběžek se sejde již po osmé (první sraz byl nultý ročník) a užijí si soutěže zručnosti, spanilou jízdu, ukázky muscherů, večerní koncert i překrásný ohňostroj. Pro diváky budou opět nejatraktivnější skoky do vody. Odvážlivců předvést tento nebezpečný kousek stále přibývá.

Agility závody IV. Brodíkův speciál

19. září 2021
Místo konání: Červený Kostelec

Kostelecké tlapky z.s. zvou všechny pejskaře a milovníky psů v neděli 19. září 2021 do areálu Kempu Brodský, kde se za podpory města Červený Kostelec uskuteční již čtvrtý ročník agility závodů Brodíkův speciál. Návštěvníci mohou přijít podpořit psí závodníky a užít si skvělou soutěžní atmosféru. Start první kategorie začíná v 8.15 hodin. Během celého dne bude probíhat materiální sbírka pro psí útulek Trutnov.