Autobusový jednodenní výlet do polských Ząbkowic Śląskich

V rámci mikroprojektu "Překračujeme národní, kulturní a sportovní hranice" připravilo Město Červený Kostelec ve spolupráci s partnerským městem v Zabkowicích Slaskich AUTOBUSOVÝ JEDNODENNÍ VÝLET do polských ZABKOWIC SLASKICH.

Zájemci z řad občanů Červeného Kostelce se mohou zdarma přihlásit na tento výlet. Výlet se koná dne 18. 9. 2021 (předpokládaný odjezd v 8:00 hodin z autobusového nádraží v Červeném Kostelci, sraz účastníků 15 minut před odjezdem). Zájemci se mohou přihlásit pomocí online formuláře ZDE!

Předpokládaný program výletu:

09:30 – příjezd účastníků z Červeného Kostelce na Rynek w Ząbkowicích Śląskich
10:00 – 11:30 – Prohlídka Křivé Věže (Krzywej Wieży)
11:45 – výjezd do Stříbrné Hory (Srebrnej Góry)
12:10 – příjezd na největší horské tvrze v Evropě (Twierdzę v Srebrnej Górze)
12:30 – prohlídka tvrze
14:00 – návrat do Ząbkowic Śląskich
14:30 – oběd
16:00 – koncert Orkiestr Dętych z Ząbkowic Śląskich a orchestru z Červeného Kostelce
18:00 – večeře v Centrum Organizacji Pozarządowych (Pl. Marie Curie Skłodowskiej 1), následuje návrat do ČR.

Na své vlastní náklady a odpovědnost si každý zajišťuje případné cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Doporučení: Nezapomenout vzít s sebou: platný cestovní doklad (občanský průkaz nebo cestovní pas), evropský průkaz pojištění (např. kartička VZP apod.), doklad o očkování na Covid-19/prodělání nemoci či provedeném testu na Covid-19. Účastník se zavazuje dodržování platných hygienických předpisů v souladu se současnými epidemiologickými opatřeními. Podmínky vycestování do Polska a návratu zpět do ČR se řídí podmínkami uvedenými na www.mzv.cz.

Změna programu vyhrazena. Kapacita autobusu je omezena. V případě překročení kapacity rozhoduje o přihlášení čas realizace přihlášky. Děkujeme za pochopení.

Akci pořádá Město Červený Kostelec (www.cervenykostelec.cz) ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Červený Kostelec (www.mksck.cz)