Hlášení rozhlasu z 22. 9. 2021

Městské kulturní středisko Červený Kostelec vás srdečně zve na Svatováclavskou slavnost, která se koná v sobotu 25. září od 15:00 hodin v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla. Těšit se můžete na pohádku O pejskovi a kočičce,  Městský dechový orchestr, na Manové Přemysla Otakara, koncert rockové skupiny Pegas a doprovodný program pro děti. Více informací naleznete na www.mksck.cz. Akce se koná za každého počasí, občerstvení zajištěno a vstupné je zdarma.

Městské kulturní středisko ve spolupráci s Oblastní nemocnicí Náchod a.s. informuje o možnosti bezplatného antigenního otestování na COVID-19. Testování bude probíhat pravidelně každý pátek od 13 do 15 hodin v Divadle J. K. Tyla – vchod od volejbalových kurtů. Testování je určeno nejen pro návštěvníky kulturních akcí o víkendu, ale i pro širokou veřejnost. Testovat začínáme již tento pátek 24. září.

Dále vás Městské kulturní středisko a kino Luník srdečně zvou v sobotu 25. října od 17:00 hodin na animovaný rodinný film "100%Vlk" a od 19:30 hodin na novou českou komedii od Petra Kolečka "Zbožňovaný". Aktuální program naleznete na www.kinolunik.cz a Facebook Kino Luník.