CELÝ ČERVENÝ KOSTELEC OČKUJEME v sobotu 18. prosince 2021

„Očkovací akce v sobotu 11. 12. byla dle mého názoru velmi úspěšná. Lidé byli nadmíru spokojení, nečekalo se dlouho a nepřišel jen 1 objednaný člověk z důvodu nemoci. Za to patří dík i vám. V tuto chvíli máme neobsazených cca ještě 100 dávek, přičemž jediným možným termínem masivnějšího podání se jeví právě sobota 18.12., takže bych rád napřel všechny síly právě k tomuto datu. S ohledem na uvolňování 3. dávek i pro další věkové skupiny čekáme větší zájem po Novém roce, takže další "očkovací sobotu" plánujeme na 8.1. Nicméně od Nového roku začne v ČK očkovat minimálně i Dr. Doucha, takže se kapacity trochu rozprostřou na více ordinací“, řekl MUDr. Jan Bělobrádek.

Koho se akce týká:

  • Přeočkování posilující 3. dávkou u 2 - dávkových vakcín (Pfizer, Moderna, Astra Zeneca) po 5 měsících u osob nad 55 let
  • Přeočkování posilující 3. dávkou u 2 - dávkových vakcín (Pfizer, Moderna, Astra Zeneca) po 6 měsících u mladších osob
  • Přeočkování posilující 2. dávkou u 1 - dávkové vakcíny (Johnson & Johnson) již po 2 měsících bez ohledu na věk
  • Aplikace první dávky u nových zájemců o očkování

Očkujeme jak naše pacienty, tak i ostatní zájemce kteří nejsou v naší ordinaci registrováni. Přeočkováním v prosinci si zajistíte maximální ochranu na Vánoce a konec roku, kdy se dá očekávat zvýšená frekvence setkávání osob a tím i vyšší riziko přenosu nákazy covid-19.

Další sobotní očkovací akce proběhne až 8. ledna 2021

K dispozici máme vakcínu Comirnaty (firma Pfizer). Zájemci se musí k očkování objednat. Vyzýváme pacienty, aby byli při objednávání maximálně struční! Preferujeme objednávání prostřednictvím e-mailu na adrese: ordinace@belobradek.cz, případně na některém z telefonních čísel. Díky vysokému zájmu pacientů jsou obě telefonní linky velmi vytížené a není snadné se k nám dovolat, e-mail je pro nás provozně výhodnější. Při objednání udávejte příjmení, jméno, o jakou dávku se jedná a zda jste registrovaní v naší ordinaci – pokud ne, pak sdělte i svoje telefonní číslo.