V červnu se můžeme těšit na slavnostní otevření veřejného prostranství mezi školami a 30. ročník setkání Kostelců v Kostelci

Slavnostní otevření veřejného prostranství mezi školami

Termín: 11. června 2022 od 14:00
Místo konání:
Prostor u základní školy V. Hejny

V sobotu 11. června se otevře kompletní prostranství mezi školami. Zmíníme, že celému projektu předcházela nejen architektonická soutěž, ale také veřejná beseda s příznačným názvem „Co s prostorem mezi školami?“

“ V té době si veřejnost nevíce přála, aby zde vzniklo místo pro odpočinek, setkání s přáteli, osvěžení se z pítka, možnost dát si kávu v cukrárně se zmrzlinou a aby si zde mohly hrát děti. Součástí budovy je i požadované veřejné WC.

Pozvánku na akci a více informací naleznete na webu www.ckzije.cz.

 

30. setkání Kostelců v Kostelci

Termín: 18. června 2022 od 10:00
Místo konání: Přírodní areál u Divadla J. K. Tyla, Červený Kostelec

Tradiční setkání Kostelců v Kostelci, a letos jubilejní třicáté, se uskuteční v Červeném Kostelci v sobotu 18. června.
Připomeňme, že první setkání Kostelců se uskutečnilo v roce 1992 v Kostelci nad Černými lesy. Je to setkání putovní a každý rok je uskutečněno v jiné obci nebo městě.

Po celý den bude k vidění mnoho sportovních střetnutí v různých sportovních disciplínách a připraven bude bohatý kulturní program. Na podiu v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla se vystřídá např. Městský dechový orchestr, Podnikový orchestr Škoda Mladá Boleslav, Ivan Mládek a jeho Banjo Band, Koala Párty Band a další.

Celodenní program naleznete na www.ckzije.cz.