Tomáš Prouza převzal cenu "fotbalový starosta roku"

Tomáš Prouza převzal cenu "fotbalový starosta roku"

22. března se v nové Malšovické aréně v Hradci Králové konal již 13. Galavečer Královéhradeckého krajského fotbalového svazu. Akce se účastnil také starosta Červeného Kostelce Tomáš Prouza, který zde převzal oceněnÍ ankety "FOTBALOVÝ STAROSTA ROKU". 

Z webu khfotbal.cz:

Krásné prostory nového stadionu, vzácní hosté (primátorka městě Hradce Králové - Mgr. et Mgr. Pavlína Springerová Ph.D., hejtman Královéhradeckého kraje a senátor - Mgr. Martin Červíček, předseda KFS KHK a člen VV FAČR - Václav Andrejs a mnoho dalších), ocenění hned ve čtrnácti anketách. V pátek 22. března hostila nová Malšovická aréna v Hradci Králové již 13. Galavečer Královéhradeckého krajského fotbalového svazu. A bylo se na co dívat! Oceněni byli jak aktivní fotbalisté, tak také funkcionáři, trenéři, rozhodčí či starostové. Slavnostním večerem, jehož vrcholem byla Cena Jana Modřického, provázelo osvědčené moderátorské duo Aleš Javůrek, Pavel Schröfel.

„Před galavečerem jsme měli obrovský strach a respekt z prostor, kde se měl ten letošní galavečer uskutečnit, neboť se jedná o úplně jiný tip prostorů, na který jsme byli doposud zvyklí a kde se galavečery konaly (Beránek Náchod, UFFO Trutnov atd.). Dalším faktorem byl počet lidí, který zde byl limitující. Myslím si ale, že nakonec se vše povedlo téměř na jedničku a nemáme se za co stydět. Galavečer byl myslím důstojným oceněním práce lidí, kteří jakkoliv pracují pro výkonnostní fotbal" uvedl hlavní organizátor akce Jiří Lebedinský.