Hlasujte pro nejlepší Milionový nápad

Projekt participativního rozpočtu Milionový nápad vstoupil 1.května do další fáze - hlasování. Tento projekt občanům umožňuje zapojit se do rozhodování o rozvoji své obce. Od loňského prosince až do konce března jste nám mohli zasílat či předávat své nápady a návrhy, co by bylo možné ve městě vylepšit. Do 31.května můžete hlasovat v anketě o nejoblíbenější návrh, který pro vás z vyčleněných peněz zrealizujeme.

Celkem se do participativního rozpočtu sešlo 19 návrhů, z nichž 10 jich bylo vyhodnoceno jako realizovatelné a postoupilo do hlasování. Vybírat můžete z následujících projektů:

  1. Oprava cesty u Devíti Křížů k hradu Vízmburk
  2. Zebra
  3. Pink pong Koubovka
  4. Pocta Martinu Růžkovi
  5. Návrh na zlepšení pohybu ve veřejném prostoru v Červeném Kostelci pro imobilní občany a návštěvníky našeho města
  6. Lezecká stěna pro větší děti + dětské prolézačky pro menší děti – doplnění hřiště Lhota, ul. Bratří Čapků
  7. Lampa Na Skalce
  8. Venkovní dřevěný boulder
  9. Červenokostelecký Poesiomat
  10. Zpřístupnění a zatraktivnění místa prameniště potoka Olešnice

S jednotlivými návrhy se můžete blíže seznámit na adrese ankety https://www.munipolis.cz/app/anketa/otazky/Hp3EcFx8 , kde je také možné přímo hlasovat.

Každý hlasující má možnost udělit až 4 kladné a 2 záporné hlasy, nemusí ale rozdat všechny. Každý může hlasovat jednou a jednomu každému návrhu lze udělit max.2 hlasy, ať už "pro" či "proti". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme všem, kteří se zapojili do podávání návrhů! I když všechny nebyly vybrány pro hlasování, velmi nás potěšil projevený zájem o naše město a vážíme si ho.

V příloze článku je k nahlédnutí zápis o kontrole a vyhodnocení realizovatelnosti všech projektů, které byly v letošním roce do participačního rozpočtu podány.

Děkujeme i Vám, kteří se zapojíte do hlasování a těšíme se na výsledky ankety.