Sportovní hala

Sportovní hala

Mezi fotbalovým stadionem a hřištěm oddílu národní házené je od roku 2007 v provozu sportovní hala pro míčové sporty. K dispozici je vybavení pro sálovou kopanou, volejbal (1 centrální hřiště nebo příčně 2 hřiště), tenis, národní házenou.

Popis haly: Vnitřní prostor měří 42 m × 22 m, vnitřní světlost (výška) je 10 m. Povrch hrací plochy: bezešvá elastická polyuretanová sportovní podlaha CONIPUR HG. Zastřešení samonosnou obloukovou konstrukcí. K dispozici jsou 4 šatny vč. sociálního zařízení, tribuna pro 60 diváků a kantýna se standardním občerstvením. V kantýně lze sledovat LED TV s úhlopříčkou 50", kterou ozvučuje zvukový systém 5.1.

Dění ve sportovní hale lze sledovat odkudkoliv prostřednictvím webkamery na následujícím odkazu: http://hosting.kudrnac.net/volejbal/ Komfortní sledování zápasů a tréninků zajišťuje možnost přenosu obrazu z webkamery na televizi v kantýně.

Od podzimu do jara zde ve všedních dnech trénují členové sportovních oddílů našeho města, o víkendech se zde konají turnaje a mistrovská utkání. V ostatních volných hodinách je možné sjednat rezervaci pro veřejné využití u správce haly. Využít halu je možné mimo státem uznané svátky!

Rozvrh využívání sportovní haly je zobrazen v aktuálním týdnu, následujícím týdnu a víkendových turnajích. Zápis změn je aktualizován a zobrazen do pěti minut.

obsazenost haly webkamera
  

Úhrada musí být zaplacena před využíváním haly správci proti pokladnímu dokladu.

Adresa: Palackého č. p. 1234, 549 41 Červený Kostelec (mapa – Mapy.cz)

Tel. správce haly p. Petr Novák (rezervace): 739 412 060

Tel. majetkový odbor MěÚ, pí Janu Petrů (v případě nedosažitelnosti správce): 491 467 518

 

Rozvrh je publikován prostřednictvím aplikace Dokumenty Google