Mobilní rozhlas

10. října 2023
Co je MUNIPOLIS?
Sociální síť Města Červený Kostelec - mobilní rozhlas
10. října 2023
Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS (aktuality)
Pro ty kteří stále nemají aplikaci v mobilním telefonu umožňujeme přístup k novinkám v "Mobilním rozhlasu - Červený Kostelec"
17. října 2023
Mobilní rozhlas - v okolí (Havlovice)
Po registraci v aplikaci "Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS" si můžete sami zvolit, ve které obci máte osobní zájmy a přidat si ji do seznamu. Zde se můžete seznámit s vybraným obsahem sousední obce - Havlovice.
17. října 2023
Mobilní rozhlas - v okolí (Hronov)
Po registraci v aplikaci "Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS" si můžete sami zvolit, kde máte osobní zájmy a přidat si ji do seznamu. Zde se můžete seznámit s vybraným obsahem sousedního města - Hronov.
17. října 2023
Mobilní rozhlas - v okolí (Rtyně v Podkrkonoší)
Po registraci v aplikaci "Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS" si můžete sami zvolit, ve které obci máte osobní zájmy a přidat si ji do seznamu. Zde se můžete seznámit s vybraným obsahem sousedního města - Rtyně v Podkrkonoší.
17. října 2023
Mobilní rozhlas - v okolí (Slatina nad Úpou)
Po registraci v aplikaci "Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS" si můžete sami zvolit, ve které obci máte osobní zájmy a přidat si ji do seznamu. Zde se můžete seznámit s vybraným obsahem sousední obce - Slatina nad Úpou.
17. října 2023
Mobilní rozhlas - v okolí (Studnice)
Po registraci v aplikaci "Mobilní rozhlas - MUNIPOLIS" si můžete sami zvolit, ve které obci máte osobní zájmy a přidat si ji do seznamu. Zde se můžete seznámit s vybraným obsahem sousední obce - Studnice.