Sportoviště

5. března 2020
Fotbalový stadion
Fotbalový stadion se nachází v ulici Palackého na okraji parku A. B. Svojsíka.V současné době se připravuje „Rekonstrukce zázemí a tribuny fotbalového hřiště Červený Kostelec“. V říjnu 2019 bylo vydáno platné stavební povolení.
5. března 2020
Hřiště na házenou
Původně bylo hřiště v ulici Palackého, před sportovní halou, vybudované v osmdesátých letech minulého století pokryté asfaltovou plochou. V roce 2018 bylo kompletně zrekonstrované a přebudované na víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem.
5. března 2020
Tenisové kurty
Tenisové kurty najdete na okraji Svojsíkova parku v Palackého ul. za fotbalovým stadionem. Nabízí příjemné tenisové prostředí se šesti kurty. Od r. 2017 stojí v areálu zcela nové tenisové zázemí, které postavilo město Červený Kostelec
5. března 2020
Volejbalové kurty
Volejbalové kurty se nachází za Divadlem J. K. Tyla. V areálu jsou 3 volejbalová hřiště - 2 antukové kurty s automatickou závlahou a 1 hřiště na plážové sporty - beach volejbal, tennis, badminton, fotbal. V roce 2018 zde bylo vybudováno nové zázemí, kde je kantýna a malé posezení pod stříškou, umývárna, záchod i převlékací kabina pro hráče.
29. února 2020
Workoutové hřiště na Větrníku
Na základě poptávky, zejména ze strany místních mladíků, vybudovalo na podzim 2016 město u sídliště Větrník venkovní posilovnu – workoutové hřiště. Posilovnu původně určenou pro cvičení teenagerů dnes využívají všechny věkové generace.Venkovní fitness neboli workoutové cvičební prvky jsou poslední dobou v oblibě hlavně u dospívající mládeže a pomáhají rozvíjet její tělesnou kondici. Street workout, neboli cvičení s vlastní vahou těla se vrací do  popředí zájmu veřejnosti jako nejzdravější alter